Reviews


Paweł Toborowicz

Prezes Over Group

Dzięki BMS mogliśmy zwiększyć zatrudnienie i dotrzeć do nowych klientów

Paweł Toborowicz

Prezes Over Group

Zarządzanie firmą, która posiada oddziały w Polsce i za granicą, niesie ze sobą konieczność bieżącego dostępu do rzetelnych i aktualnych danych. Bez tego podejmowanie właściwych wyborów nie byłoby możliwe. Tworząc BMS zależało mi na takiej konstrukcji serwisu, która pozwoli mnie i moim managerom na sprawne zarządzanie poparte interpretacją danych oraz związane z tym podejmowanie szybkich i trafnych decyzji.

Skrojone na miarę potrzeb firmy produkcyjno-handlowej narzędzie pozwoliło już w pierwszym roku od wdrożenia na zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności, a także wzrost obrotów kluczowych działów. Dzięki temu mogliśmy zwiększyć zatrudnienie i dotrzeć do nowych klientów. To wyraźnie przełożyło się na nasze zyski i szybszy rozwój.

Jakub Morkowski

Dyrektor Over VET

BMS pozwala mi na szybki i intuicyjny wgląd w pracę zespołu

Jakub Morkowski

Dyrektor Over VET

BMS jako system, który w pełni można dostosować do potrzeb użytkownika, pozwala mi na szybki i intuicyjny wgląd w pracę zespołu. Rozbudowany moduł statystyk świetnie sprawdza się przy analizowaniu wszystkich aspektów funkcjonowania naszego działu.

Korzystanie z możliwości BMS-a pozwoliło ograniczyć nam tak zwane „puste wizyty” handlowców do minimum, co przełożyło się na znaczne ograniczenie kosztów stałych działu.

Jednak najważniejszym efektem pracy w systemie BMS, jest wzrost skuteczności wizyt handlowców. Dzięki temu wyniki finansowe naszego działu znacznie się poprawiły i nadal wykazują tendencje wzrostowe.

Anita Frączek

Handlowiec Over Group

Świetną opcją, z której często korzystam, jest możliwość lokalizacji klientów w danej okolicy

Anita Frączek

Handlowiec Over Group

Na co dzień, podczas pracy z Klientami, korzystam z aplikacji mobilnej. Podstawową jej zaletą jest to, że nie muszę dźwigać ciężkiego i nieporęcznego laptopa - zamówienia realizuję za pomocą telefonu komórkowego. Kolejnym plusem dla BMS jest to, że aplikacja działa także poza zasięgiem sieci komórkowej. To dla mnie bardzo ważne, bo sporo wizyt odbywa się w takich miejscach.

Świetną opcją, z której często korzystam, jest możliwość lokalizacji klientów w danej okolicy. W przypadku gdy jeden klient odwoła wizytę, mogę w szybki sposób znaleźć innych w pobliżu i wybrać nowy cel podróży biorąc pod uwagę wartość ostatniego zamówienia.

Wojciech Nierychlewski Hügli

Regionalny Kierownik Sprzedaży Hügli Food Polska

BMS ułatwia pracę z Klientem.Składanie zamówień jest łatwe, intuicyjne, a przede wszystkim szybkie

Wojciech Nierychlewski Hügli

Regionalny Kierownik Sprzedaży Hügli Food Polska

Pracuję przy pomocy Business Management System od niedawna, ale już mogę powiedzieć, że to narzędzie w 100% sprawdza się jako system do zarządzania pracą w moim zespole.

Jako Regionalny Kierownik Sprzedaży korzystam z tak zwanych limitów, które pozwalają mi na wyznaczanie i rozliczanie celów sprzedażowych dla całego regionu i poszczególnych handlowców. Dzięki nim z łatwością mogę podzielić target na grupy produktowe lub konkretne artykuły strategiczne.

BMS ułatwia ponadto pracę bezpośrednio z Klientem. Składanie zamówień, jest łatwe, intuicyjne, a przede wszystkim szybkie. To z kolei powoduje iż handlowiec może przeznaczyć podczas wizyty więcej czasu na budowanie relacji z kontrahentami.

News

17-07-2017

Wystartowała nowa strona Business Management System!

Specjalnie dla Was zespół Over Cloud przygotował nową odsłonę strony poświęconej Business Management System. Mamy nadzieję, że dzięki niej w łatwy i szybki sposób poznacie wszystkie zalety naszego systemu.

Wystartowała nowa strona Business Management System!

Specjalnie dla Was zespół Over Cloud przygotował nową odsłonę strony poświęconej Business Management System. Mamy nadzieję, że dzięki niej w łatwy i szybki sposób poznacie wszystkie zalety naszego systemu.

Nowością jest moduł aktualności, w którym będziemy na bieżąco przedstawiać wszystkie nowinki związane z BMS. Znajdziecie tam informacje o zmianach programistycznych, nasze relacje z eventów czy poradniki dotyczące korzystania z poszczególnych funkcjonalności systemu.

Swoją opinię o BMS na nowej stronie przedstawiły osoby, które już od dawna korzystają z tego systemu i na bazie własnych doświadczeń mogą powiedzieć jakie korzyści dzięki temu odnoszą. BMS to system budowany na bazie doświadczeń, a do tego cały czas rozwijany zgodnie z potrzebami użytkowników.

Liczymy, że nowa odsłona strony przypadnie Wam do gustu i na stałe zagości na liście regularnie odwiedzanych witryn. Społeczność zgromadzona wokół BMS-a stale się rozrasta, a nasza praca jest wyrazem wdzięczności właśnie dla Was. Dziękujemy za zaufanie!

Obsługa kalendarzy

Usprawniliśmy obsługę kalendarza planowania tak, aby pojawiały się w nim informacje o urlopach i świętach. Dane pobierane są z kalendarza firmowego, obsługiwanego przez Dział Kadr.

28-06-2017
15-06-2017

Marżowość produktów

W systemie pojawiła się opcja, która umożliwia dodatkową kategoryzację produktów, na przykład według kryterium marżowości. Ustawiona dla produktu kategoria pojawia się na liście oraz w zakładce z głównymi informacjami. Kategoryzacja ujęta została w silniku statystyk tak, aby można było grupować serie według tego parametru.

Marżowość produktów

W systemie pojawiła się opcja, która umożliwia dodatkową kategoryzację produktów, na przykład według kryterium marżowości. Ustawiona dla produktu kategoria pojawia się na liście oraz w zakładce z głównymi informacjami. Kategoryzacja ujęta została w silniku statystyk tak, aby można było grupować serie według tego parametru.

Organise work and relations with clients.

BMS is a tool to help you manage the relationship with the customer. Quick view customer orders, meetings and teleoperation can be updated with the full history of the customer. Module calendars and tasks, you can also manage your time accordingly your employees.

Test it for free now

We will create a demo to suit your business needs.

Mobile application


The application may be installed on any equipment with Android system and you may enjoy full freedom of use.

Android 4+

The product base, client management, overview of POs, calendar or your statistics are just few of many available functions of BMS mobile application.

The data synchronization will do everything automatically for you. This way you will be able to perform their duties also in the field without having to access the Internet.

Features you will love


Clients

The clients' module allows to create a contact data base in an easy and effective way. It offers a possibility of advanced filtering, grouping and categorising according to your own needs. All data regarding a client is grouped in one place that may be accessed quickly. A duplicate search engine helps to keep order.

Planning

BMS platform allows you to plan meetings with clients and record the results in the form of clear reports. The system will give you certain tips to make planning more effective. The application offers a possibility of managing the data of your team and to supervise projects in your company.

Orders

We support your sale, regardless of its type. Thanks to the option of favourite products and the basket all you need to place an order in the system is a few clicks. A dedicated mobile application allows to place purchase orders even without access to the Internet. Orders may be transferred to the invoice module, allowing to easily manage documents.

Limits

Increase the motivation and productivity of the whole team. Set business objectives and control your company's or individual employees' sales results. At any time you have access to results, generated in real time, with the use of cloud computing.

Statistics

Statistics allow for a quick analysis of the client's sales data and your team's work. Apart from built-in statistics you may also create your own statistics with the use of an intuitive creator. All these functionalities are available in the form of clear graphs and tables, with a possibility of presentation on your personalised dashboard.

Media

Be free to create and make available files within the company. Connect collections with products and clients.

Advanced statistics


To be able to manage an enterprise effectively and make the best decisions an advanced data analysis is necessary. It is what we are aware of, which is why we offer you an advanced statistics module, to be configured on your own and adapted to your needs. No more unclear tables or graphs, as our intelligent system will provide you with data you need at a given time.

Our module offers a possibility of taking predefined statistics, i.e. statistics saved in the system in advance, and personalised statistics, i.e. statistics made up by you with the use of the statistics creator. This tool will help you to easily improve your company's productivity.

More infoMore info
24%
34%
44%
30%
74%

You have to know that:


.... apart from tools aimed to support your company in the field of sales, BMS also offers a wide range of additional functionalities and modules to improve your work with the system.

Moduł Klienci

  • Vestibulum commodo
  • volutpat a, convallis ac,
  • laoreet enim.
  • Phasellus fermentum in,
  • Pellentesque facilisis.

Test it for free now

We will create a demo to suit your business needs.